Street View firem a institucí

nejmodernější způsob prezentace firmy na Google

Produkt společnosti Google s označením Street View | Trusted (dříve Business View) umožní virtuální zobrazení firmy přímo na Google. Firma Panoramas s.r.o. byla první certifikovanou agenturou pro focení firem na Google na českém trhu, od Google získala celoevropské ocenění za kvalitu. Jsme největší dodavatel street view fotografií interiérů v ČR i na Slovensku. Od roku 2013 jsme nafotili více než 5000 firem a institucí.

Naše služba zahrnuje nafocení virtuální prohlídky Street View, sadu profi fotek a aktualizaci firemního zápisu Google. Fotografie a Street View se umístí přímo do galerie firemní vizitky a pozitivně ovlivní Vaši prezentaci na Google. Street View prohlídku je možno vložit na web, facebook nebo ji poslat e-mailem.

Street View se využívá ve všech odvětvích, pro malé i velké podniky - obchody, restaurace, hotely, školy, interiérové studia, sportovní zařízení, kadeřnictví, autosalóny, zdravotnictví, nákupní centra, optiky a další. Poplatek za službu je jednorázový, bez ročních poplatků a závazků.

obrázek bez popisu

Velo café Kroměříž

Cross-club Praha

Buddha-bar Praha

Innogy Ostrava

Centrum Chodov Praha

Mercedes-Benz Centrum Moravia

obrázek bez popisu
obrázek bez popisu

k 1.1.2023 máme na Google mapách:

  • 225 433 fotografií
  • 646 547 386 shlédnutí

Náš profil má skrytý výpis fotografií. Aktuální počet fotografií lze ověřit kliknutím na profilový obrázek.