Matterport

3d skenování, plynulá navigace, 3d model, interaktivní prvky, podpora VRPanoramas s.r.o. vlastní nejnovější skener Matterport Pro2 3D Camera, který skenuje prostory s 99% přesností. Výsledný sken zahrnuje podrobnou virtuální prohlídku s plynulou navigací a 3d interaktivní model budovy. Velkou výhodou produktu Matterport je také možnost měření místností a prvků, přidávání interaktivních bodů (text, fotografie, video, odkaz na web) a možnost sdílení pomocí odkazu, nebo vložení přímo do webových stránek pomocí iframe.

Máme zkušenosti se skenování obřích prostor jako je Lékařská univerzita v Hradci Králové, nebo Velký svět techniky v oblasti Dolní Vítkovice. Oba tyto prostory zahrnují více než 600 skenovacích pozic rozmístěných v různých patrech.

Skenování Matterport je momentálně nejlepší způsob virtuální prohlídky, skvěle se hodí pro školy, muzea, reality, obchody, developerské projekty, vzorové domy, interiérové studia a dalších podniky. Nevýhodou jsou snad jen měsíční poplatky (od 100 Kč bez DPH) za umístění skenu v Matterport cloudu.

Matteport umožňuje také export dat do Google Street View. V jednom skenu tak zjískáte dva výstupy, jeden pro Váš web s možností přidávat interaktivní prvky a druhý na Google mapy.

Matterport realizace