Matterport

laserové skenování, plynulá navigace, 3d model, interaktivní prvky, podpora VR

ukázka laserového skenu za přímého slunce

Panoramas s.r.o. vlastní nejnovější laserový skener Matterport Pro3 3D LiDAR, který skenuje prostory s 99% přesností a díky technologii LiDAR umožňuje skenovat i exteriéry za přímého slunce.

Výsledný sken zahrnuje podrobnou virtuální prohlídku s plynulou navigací a 3d interaktivní model budovy. Velkou výhodou služby Matterport je také možnost měření vzdáleností v prostoru, přidávání interaktivních bodů (text, fotografie, video, odkaz na web) a možnost sdílení pomocí odkazu, nebo vložení přímo do webových stránek pomocí iframe.

Máme zkušenosti se skenování obřích prostor jako je Lékařská univerzita v Hradci Králové, nebo Velký svět techniky v oblasti Dolní Vítkovice. Oba tyto prostory zahrnují více než 1000 skenovacích pozic rozmístěných v různých patrech.

Skenování Matterport je momentálně nejlepší způsob virtuální prohlídky, skvěle se hodí pro školy, muzea, reality, obchody, developerské projekty, vzorové domy, interiérové studia a dalších podniky. Nevýhodou jsou snad jen měsíční poplatky (100 Kč bez DPH) za umístění skenu v Matterport cloudu.

Matteport umožňuje také export dat do vrstvy Street View na mapách Google. V jednom skenu tak zjískáte dva výstupy, jeden pro Váš web s možností přidávat interaktivní prvky a druhý na Google mapy.

obrázek bez popisu

Matterport Pro3

Ukázky našich realizací

Velký svět techniky - Dolní Vítkovice

Regionální muzeum Nečtiny

Diamond Design Brno

Měsíční poplatky za matterport

do 200 stanovišť - 100 Kč bez DPH měsíčně
201-500 stanovišť - 175 Kč bez DPH měsíčně
501-1000 stanovišť - 250 Kč bez DPH měsíčně
1001-1300 stanovišť - 325 Kč bez DPH měsíčně