Virtuální prohlídky

Co je to virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka je speciální fotografie, která zabere prostor v maximálním zorném úhlu 360x180°. Vidíte tak všechno kolem Vás, nad i pod Vámi. Po načtení se začne pomalu otáčet, pomocí myši nebo tlačítek s ní můžete libovolně otáčet, přibližovat či oddalovat.

Co je to Google Maps Business View virtuální procházka?

Virtuální procházka Google Maps Business View je virtuální prohlídka focení z více míst, které jsou mezi sebou vzájemně propojeny a je možné v ní procházet, tak jako na Google Street View.

Super vysoká kvalita

Naše virtuální prohlídky vynikají ostrostí, rozlišením a dynamickým rozsahem. Používáme špičkových digitálních zrcadlovek a objektivů značky Nikon a Canon a standardně fotíme v rozlišení 88 megapixelů. Díky obrovskému rozlišení je možné také z virtuální prohlídky vytvořit sférické fotografie, které jsou vhodné pro tiskové účely a velkoformátový tisk. Virtuální prohlídky fotí fotografové s mnohaletou fotografickou praxí. Rádi říkáme, že fotíme více než "virtuální prohlídky", dáváme do nich kus sebe.

FULLSCREEN na celou obrazovku

Pouze virtuální prohlídky té nejvyšší kvality je vhodné zobrazit v režimu na celou obrazovku (FULLSCREEN). Naše záběry vypadají skvěle i na 30" monitoru o rozlišení 2560 x 1600 pixelů, ještě lépe na velkých Full HD plazma nebo LCD televizorech o uhlopříčce přes 100 cm. FULLSCREEN je nejlepší cesta prohlížení virtuálních prohlídek, takové zobrazení Vás doslova vtáhne na zobrazované místo.

Optimalizace virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky je nutné kvalitně optimalizovat pro dané aplikace, aby vše fungovalo plynule a rychle i na pomalejších počítačích a pomaljším připojením k internetu.

Interaktivní mapy

Virtuální prohlídky je možné různě provázat a vytvořit tak skutečně interaktivní aplikaci, kde například kliknutím na šipku nebo dveře se dostanete do vedlejší místnosti. Takto je možné "projít" celé hrady, zámky, budovy, města, hotely, restaurace, turistické atrakce a ostatní objekty. Dále je možné doplnit mapu s aktivními body a efektem otáčejícího se kompasu, který Vám ukazuje úhel záběru.

Kompatibilita

Všechny nové virtuální prohlídky jsou kompatibilní s počítači windows, apple i linux, s mobilními zařízeními iOS (iPhone, iPad, iPod), Android, BlackBerry 10, Windows Phone 8.

Gyroskopické ovládání

Na moderních mobilních zařízeních můžete využít gyroskopické ovládání virtuální prohlídky, kde se prohlídka otáčí s rotací vašeho telefonu či tabletu.

Zobrazení pomocí Adobe Flash i HTML5 pro maximální dostupnost

Prohlížení v Adobe Flash je v současné době stále nejlepší a nejkvalitnější, nicméně Adobe Flash nefunguje na mobilních zařízeních, zde je nutné použít HTML5, o vše se postará automatická detekce, která použije Adobe Flash pokud je k dispozici a HTML5 v ostatních případech. Vše funguje plynule a automaticky.