Asistentka Panoramas s.r.o.

zajímavá práce ve fotografické společnosti

Hledáme asistentku pro naši kancelář v Kroměřiži.

Jedná se o práci na dohodu - 4 dny v týdnu, 5 hodin denně. Plat 9900 Kč. Po zapracování možná práce na plný úvazek v zaměstnaneckém poměru.

Náplň práce:

  • cca 30 telefonátů denně s našimi klienty (nejedná se o prodej)
  • domlouvání termínů focení, koordinace fotografů
  • zadávání objednávek, fakturace
  • tvorba virtuálních procházek Street View - spojování fotek
  • správa a tvorba firemních zápisů

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení
  • příjemné vystupování
  • telefonistické schopnosti
  • ovládání počítače na pokročilé úrovni - apple výhodou
  • dobré znalosti internetového prostředí (Google, Facebook, mapy, ...)
  • angličtina výhodou

Zájemci posílejte životopisy na jobs.panoramas@gmail.com, nebo volejte +420 776 109 982.

PPC, Adwords specialista

dlouhodobá spolupráce

Hledáme PPC, Adwords specialistu na externí spolupráci - ŽL.

Zájemci posílejte návrhy spolupráce na jobs.panoramas@gmail.com, nebo volejte +420 776 109 982.

Obchodní zástupce Panoramas s.r.o.

prodávejte nejmodernější zobrazovací technologie

Produkty společnosti Panoramas s.r.o. jsou vizuálně atraktivní, máme skvělé reference, jsme na trhu přes 10 let, od Google jsme získali ocenění za kvalitu - to vše nám pomáhá s prodejem našich služeb.

Staňte se součástí našeho úspěšného týmu.

Velkou výhodou je, že naše služby mohou využít firmy a instituce všech odvětví, potenciál je tak obrovský. Virtuální prohlídky, Street View a drony zažívají boom. Vše, co děláme, děláme s maximální precizností.

Hledáme obchodní zástupce po celé ČR - Praha, Brno, Ostrava.

Požadujeme:

  • zkušenosti s prodejem a dobrou znalost lokálního trhu